Нерухомість
 
Ціна Не важливо
Район міста Не важливо

Нерухомість в Житомирі

1 березня У Трассы Житомир-киев Дешево Земельный участок 4 га, 1 час от Киева Житомир    

Земля сільськогосподарського призначення

400 сот.

У Трассы Житомир-киев Дешево Земельный участок 4 га, 1 час от Киева предлагается Вашему вниманию отличный, ровный, пустой участок по...

Житомир
1 071 516 грн.
19 січня
2016
2 комнатная квартира Chateau Aheloy 2 , Ахелой, Болгария. Житомир    

Продаж будинків, котеджів

Двухкомнатная квартира за 24520 EUR Чистые пляжи, мало туристов, свежий воздух Площадь от 43.65 m2 до 137.85 m2 Преимущества...

Житомир
729 821 грн.

Розміщувати пропозиції оренди, купівлі або продажу нерухомості в газеті не зовсім зручно і вже не так ефективно, тому на зміну друкованому виданню приходить більш сучасний спосіб розміщення інформації - Place.UA - це популярний сайт безкоштовних оголошень, який покликаний істотно спростити ваше життя.

Житомир володіє характерним місцевості фондом комерційної і житлової нерухомості. Логічно, що у власників даних об'єктів може виникнути необхідність продати, купити або обміняти наявне нерухоме майно. Сервіс Place.UA пропонує переглянути категорію оголошень нерухомості всіх типів, адже тут люди продають і купують квартири, приватні будинки, дачі, земельні ділянки, кімнати та багато іншого.

Однією з переваг нашого сайту оголошень є те, що оголошення можна публікувати з фотографіями, що необхідно для первинного ознайомлення з об'єктом нерухомості. Ви можете подивитися фото майбутньої квартири або заміського будинку, щоб мати уявлення про об'єкт і приймати рішення про купівлю або оренду.

Ще одна важлива перевага Place.UA в тому, що тут представлені пропозиції в Житомирі, що прискорює процес і допомагає підібрати необхідний об'єкт нерухомості і зв'язатися з продавцем в лічені хвилини. Аналогічним чином тут так само просто продати свою нерухомість. На Place.UA зібрані пропозиції обміну, оренди, продажу або купівлі нерухомості всіх типів від компаній і приватних осіб.