Норковая шуба норка паламино

доставка з м. Житомир | Додано: 22 грудня 2016, номер: 193435
  • Стан: Новий 
  • Розмір: 44 
Элегантная норковая шуба красивого песочного цвета. Модель небольшой клеш. Рукава реглан визуально уменьшают ширину плеч и придают мягкости силуэту. Норка канадская, подпушек очень густой. Воротник стойка застегивается на красивую шубную застежку со стразами. Размер 42-44 укр
Все шубки в одном экземпляре, наличие и цены можно уточнить на нашем сайте//www.norkovajashuba.com или по указанному телефону.
Также приглашаем посетить наш шоу-рум в городе Харьков, ул. Шевченко 142 каждое воскресенье с 11.00 до 18.00. Ознакомится с нашим ассортиментом также можно и в другой день недели по предварительной записи.
Отправляем шубки на примерку в любой город Украины.
Елегантна норкова шуба красивого пісочного кольору. Модель невеликий кльош. Рукава реглан візуально зменшують ширину плечей і надають м'якості силуету. Норка канадська, підпушок дуже густий. Комір стійка застібається на красиву шубную застібку зі стразами. Размер 42-44 укр
Всі шубки в одному екземплярі, наявність і ціни можна уточнити на нашому сайті ////www.norkovajashuba.com або по вказаному телефону.
Також запрошуємо відвідати наш шоу-рум в місті Харків, вул. Шевченко 142 щонеділі з 11.00 до 18.00. Ознайомитися з нашим асортиментом також можна і в інший день тижня за попереднім записом.
Відправляємо шубки на примірку в будь-яке місто України.
Зв'яжіться з автором оголошення
FUR STAR
17 250 грн.
FUR STAR
офлайн
на сайті з 26 лютого 2015
Всі оголошення автора
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
270 переглядів оголошення
1 з них сьогодні
Подивитися статистику