Умови використання

Перед використанням веб-сайту https://place.ua/ (далі – Сайт) просимо уважно ознайомитись з даними Умовами використання. У випадку непогодження з викладеними Умовами використання просимо не користуватись Сайтом. Погоджуючись з нижченаведеними Умовами використання, Користувач зобов'язується в повній мірі виконувати всі правила роботи з Сайтом.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. 1.1. На сайті https://place.ua/ Користувачам надається доступ до програмної продукції у вигляді онлайн-сервісу Place.UA для розміщення інформації про товар з метою його продажу різним Покупцям, надання послуг, розміщення інформації про вакансії з метою знаходження співробітників та робітників, а також вивчення оголошень на Сайті з метою купівлі певних товарів, пошуку послуг та працевлаштування.
 2. 1.2. У даному документі викладені Умови використання Сайту https://place.ua, котрі містять базові норми та правила, на підставі яких функціонує Сайт.
 3. 1.3. У цих Умовах використання зазначені терміни, які мають наступне значення:

  Адміністрація Сайту – особи, належним чином уповноважені на управління Сайтом та надання послуг Користувачам Сайту.

  Компанія – користувач-юридична особа, що розміщує оголошення на Сайті.

  Оголошення – пропозиція про продаж речі від імені Продавця, надання послуг, а також опублікована Роботодавцем вакансія, що розміщені на Сайті на умовах, зазначених в Умовах використання Сайту.

  Платні послуги – платні послуги, що надаються Користувачу на Сайті, включаючи послуги по просуванню.

  Користувач – будь-яка дієздатна фізична особа, фізична особа-підприємець чи юридична особа, яка користується послугами Сайту.

  Покупець – Користувач, який укладає угоду з Продавцем, використовуючи функціональні можливості Сайту.

  Продавець – Користувач, що розміщує на Сайті оголошення про продаж від свого імені та укладає угоди з Покупцем.

  Роботодавець – Користувач, що публікує оголошення на Сайті у категорії «Робота».

  Розміщення оголошення – дія Користувача, виражена у публікації, активації оголошення на Сайті.

  Реєстрація – процес створення облікового запису Користувачем після надання ним відповідних даних, прийняття Умов використання та активації облікового запису.

  Товар – будь-який об’єкт, який пропонують до продажу в оголошеннях на Сайті.

  Обліковий запис – особистий кабінет Користувача, за допомогою якого він здійснює користування Сайтом та керує своїми оголошеннями.

  У випадку відсутності однозначного визначення термінів у даних Умовах використання, сторони керуються діючим законодавством України.

 4. 1.4. Всі договори купівлі-продажу товарів та надання послуг, що розміщені в оголошеннях на сайті, укладаються виключно між Покупцем та Продавцем. Адміністрація Сайту не є стороною таких договорів, а лише надає інтернет-платформу для публікації таких оголошень.
 5. 1.5. Моментом виникнення відносин між Користувачем та Адміністрацією сайту є фактичне використання Сайту. Користувач визнає, що одноразове фактичне використання Сайту означає його погодження з даними Умовами використання та Політикою конфіденційності Сайту у майбутньому.

2. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

 1. 2.1. Для можливості розміщення оголошень на Сайті чи відповіді на розміщене оголошення, Користувачу необхідно зареєструватись на Сайті. Один Користувач може створити лише один обліковий запис. Дублювання облікових записів заборонено.
 2. 2.2. Для реєстрації облікового запису Користувачу необхідно вказати e-mail, телефон та пароль. Після заповнення всіх даних, необхідних для реєстрації, та підтвердження згоди з Умовами використання Сайту, на вказаний номер телефону приходить код, який необхідно вписати у відповідне поле для активації облікового запису.

  Користувач гарантує, що дані, надані в ході реєстрації та під час використання Сайту, є точними, вірними та актуальними, і що він має право використовувати ці дані.

  Особа, що користується Сайтом від імені Користувача, який є юридичною особою чи відокремленим підрозділом, підтверджує, що належним чином уповноважена діяти та виконувати всі дії на Сайті від імені такого Користувача.

 3. 2.3. Також можна зареєструватись на Сайті, використовуючи обліковий запис у Facebook та Google.
 4. 2.4. Після того, як обліковий запис активовано, у Користувача з'являється доступ до особистого кабінету, у якому можна вказати додаткові дані Користувача, розміщувати та корегувати оголошення, а також здійснювати інші дії на Сайті.
 5. 2.5. На Сайті представлені наступні розділи для публікації оголошень:
  • - Нерухомість
  • - Транспорт
  • - Мода та стиль
  • - Дитячий світ
  • - Тварини
  • - Електроніка
  • - Дім та сад
  • - Будівництво та ремонт
  • - Робота
  • - Послуги
  • - Бізнес
  • - Хобі, відпочинок та спорт
  • - Краса та здоров’я
  • - Продукти харчування

  Кожен розділ Сайту має свої підрозділи.

 6. 2.6. Перед публікацією оголошення необхідно обрати розділ та підрозділ, що відповідає його тематиці. У випадку публікації оголошення у не вірному розділі, таке оголошення може бути переміщене до відповідного розділу або видалене з Сайту.
 7. 2.7. Вимоги до оголошення:
  1. 2.7.1. Під час публікації оголошення Користувач повинен зазначати точну та правильну інформацію з питань, що пропонуються у формі для публікації оголошень, та підтримувати таку інформацію у актуальному стані.
  2. 2.7.2. Оголошення подається російською чи українською мовою.
  3. 2.7.3. Заголовок оголошення повинен бути коротким та інформативним. У заголовку не повинно бути великих літер, контактів, ціни та не буквених символів, а також заборонене неповне зазначення інформації чи список фраз, що повторюються. У заголовку забороняється використовувати посилання на сторінки будь-яких сайтів без виключення.
  4. 2.7.4. Текст оголошення повинен відповідати заголовку та характеристикам Товару, послуги чи вакансії. Заборонено написання у тексті оголошення фраз російською чи українською мовами латинськими літерами, а також розміщувати у тексті посилання на сторінки будь-яких сайтів без виключення.
  5. 2.7.5. Для публікації оголошень щодо продажу чи інших оголошень, які передбачають ціну у певних розділах Сайту – ціна є обов'язковою частиною такого оголошення. Користувач може зазначити фіксовану ціну на Товар чи послугу, або ж обрати інше шляхом проставлення відмітки «Договірна ціна». Також Користувач має право поставити відмітку «Можливий торг» для розміщення цієї інформації в опублікованому оголошенні. Ціна в оголошенні зазначається у гривні або еквіваленті.
  6. 2.7.6. В оголошенні заборонено зазначати умовні ціни 1 коп., 1 грн.
  7. 2.7.7. Під час публікації оголошення приватній особі необхідно поставити відмітку «Приватна особа», а приватним підприємцям, представникам компаній та агентств – «Бізнес». Виключення складає розміщення оголошення у категорії «Нерухомість». У такому випадку, приватній особі необхідно поставити відмітку «Власник», а представникам компаній, агентств та приватним підприємцям – «Посередник».
  8. 2.7.8. Зазначення міста та області знаходження Користувача є обов'язковим.
  9. 2.7.9. Розміщувати однакові за сенсом та змістом оголошення, у тому числі щодо різних міст та областей, заборонено. Виключення складає розміщення оголошень у розділі «Бізнес-послуги».
  10. 2.7.10. Під час публікації оголошення також необхідно зазначати конкретну інформацію Користувача: телефон, e-mail, viber та ін. Контакти необхідно розміщувати у спеціально призначених для цього полях. Зазначення контактів у тексті оголошення заборонено.
  11. 2.7.11. До оголошення необхідно додати фото, яке повинно відповідати тексту оголошення та його заголовку. Фотографія для оголошення повинна бути зроблена самостійно та бути гарної якості. На фотографії забороняється розміщувати телефони, адреси, посилання на сторінки сайтів, назви фірм та підприємств та іншу подібну інформацію. В оголошенні заборонена публікація однакових зображень, а також використання чужих зображень з порушенням авторських прав.
  12. 2.7.12. Перелік заборонених до продажу Товарів, котрі не можна вказувати у оголошеннях:
   • - предмети, на які у Користувача відсутнє право продажу;
   • - зброя та комплектуючі до неї;
   • - бойовий транспорт;
   • - засоби для таємного отримання інформації;
   • - конфіскат з митниці;
   • - радари, антирадари, антижучки та інші технічні засоби подібного роду;
   • - засоби захисту (пістолети, палиці, наручники та ін.);
   • - медичні препарати;
   • - людські органи;
   • - будь-яка отрута;
   • - піротехніка;
   • - рослини та тварини, котрі занесені до Червоної Книги;
   • - контрабанда та крадений товар;
   • - алкоголь, цигарки, наркотики та інші подібні товари.
  13. 2.7.13. Після публікації оголошень Адміністрація Сайту здійснює їх модерацію. В результаті модерації оголошення може бути знято з публікації чи заблоковано.
  14. 2.7.14. Оголошення, створені з порушенням вищезазначених пунктів, будуть видалені з Сайту.
 8. 2.8. Розміщуючи оголошення на Сайті, Користувач підтверджує, що він має повне право продавати Товар, зазначений в оголошенні, чи надавати відповідні послуги. В цьому випадку Користувач несе відповідальність щодо наявності підтверджуючих документів на такий товар чи належної кваліфікації для надання послуг.
 9. 2.9. Користувач Сайту не має права передавати свій логін та пароль для користування обліковим записом третім особам без отримання на це згоди Адміністрації Сайту. У іншому випадку, відповідальність за дії такої третьої особи несе Користувач.
 10. 2.10. Реєструючись на сайті, Користувач надає згоду на те, що Адміністрація Сайту може проводити модерацію оголошень та відгуків про Користувачів та Компанії.
 11. 2.11. Публікація оголошення може бути припинена з технічних причин, котрі можуть бути як під контролем Адміністрації Сайту, так і не залежати від її волевиявлення. Також оголошення може бути деактивовано у випадку порушення Користувачем Умов використання Сайту.
 12. 2.12. Адміністратор Сайту не гарантує, що робота Сайту буде безперервною, безпомилковою та позбавлена різноманітних шкідливих програм та інших дефектів. Якщо Користувач не задоволений умовами та/чи якістю роботи Сайту, він повинен припинити використання Сайту.
 13. 2.13. Адміністратор Сайту докладає всіх зусиль для підтримання безперебійної роботи Сайту. Для забезпечення високої якості послуг та ефективного функціонування Сайту, Адміністратор Сайту залишає за собою право призупиняти роботу Сайту у наступних випадках:

  - технічна перерва – може проводитись у нічний час (22:00-6:00), протягом якої можуть бути обмежені чи недоступні деякі функції Сайту та послуги, які надаються Адміністрацією Сайту;

  - технічний збій – виникнення технічної помилки через обставини, за які Адміністрація Сайту несе відповідальність, в результаті чого: більшість чи всі Користувачі не можуть отримати доступ до Сайту, основні функції Сайту недоступні чи працюють некоректно, у тому числі, це стосується можливості публікувати, відображати, оновлювати оголошення.

3. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

 1. 3.1. Розміщення оголошень на Сайті відбувається на безоплатній основі.
 2. 3.2. Для підвищення привабливості та збільшення кількості відгуків на оголошення, Користувач має право скористатись платними послугами просування. Користувач має право користуватись будь-якими платними послугами з просування під час виставлення чи публікації оголошення.
 3. 3.3. Послуги та пакети з просування оголошень діють для одного оголошення, тобто використовувати пакет таких послуг для різних оголошень неможливо.
 4. 3.4. Повний перелік та вартість платних послуг просування оголошень на Сайті зазначено на сторінці https://place.ua/uk/services/. Вартість послуг зазначена у національній валюті – гривні.
 5. 3.5. Оплата за послуги просування здійснюється авансом – у повному об'ємі, необхідному для замовлення цієї платної послуги, до початку її надання у безготівковій формі шляхом здійснення інтернет-платежу (через платіжний сервіс WayForPay, який дозволяє здійснити оплату за допомогою сервісу приват24, карт платіжних систем Visa и Mastercard та ін.). У цьому випадку оплата додатково регулюється правилами платіжного сервісу WayForPay чи інших платіжних систем, банку Користувача та Адміністратора Сайту.

  Адміністратор Сайту не здійснює обробку операцій за банківськими картами. У випадку помилок Користувач повинен звернутись до представника платіжної системи, за допомогою якої була здійснена оплата.

 6. 3.6. Активація платних послуг на Сайті відбувається в момент надходження платежу на рахунок Адміністрації Сайту.
 7. 3.7. У випадку дострокового припинення публікації оголошення у зв'язку з його видаленням Користувачем, або якщо Товар було продано чи послуги більше не надаються, плата, що здійснюється за платні послуги, за невикористаний період не повертається.
 8. 3.8. У випадку, якщо Користувачем під час публікації оголошення була здійснена оплата за послуги з просування, однак, таке оголошення не пройшло модерацію у зв'язку з порушенням Користувачем Умов використання Сайту та правил подання оголошень, кошти, сплачені за послуги  просування, не повертаються.
 9. 3.9. Кошти за належним чином надані послуги поверненню не підлягають.
 10. 3.10. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за ефективність послуг з просування, які розуміються як фактичне збільшення цікавості до оголошення чи його позиції.

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

 1. 4.1. Права Користувача:
  1. 4.1.1. Використовувати Сайт у зв'язку з його призначенням. Публікувати безкоштовні оголошення на Сайті відповідно до Умов використання Сайту, знайомитись з розміщеними на Сайті оголошеннями.
  2. 4.1.2. Користуватись платними послугами з просування оголошень на Сайті.
  3. 4.1.3. Користувач має право на отримання якісних платних послуг з просування оголошення.
 2. 4.2. Обов'язки Користувача:
  1. 4.2.1. Для реєстрації на Сайті використовувати свої персональні дані, а не дані третіх осіб.
  2. 4.2.2. Під час оформлення та публікації оголошення дотримуватись Умов використання Сайту, у тому числі вимог до оформлення оголошень.
  3. 4.2.3. Користувачу забороняється подавати наступні оголошення:

   - пропозиції романтичного, шлюбного, сексуального характеру;

   - оголошення про продаж товарів, заборонених до продажу діючим законодавством, крадених товарів чи товарів, що стали предметом судового чи адміністративного спору, товарів, що підпадають під дію виконавчого провадження, процедуру банкрутства чи є власністю суб'єкту, що знаходиться у процесі санації;

   - публікація матеріалів, що порушують закон та особисті права, контент терористичного змісту, контент, що містить чи розповсюджує дитячу порнографію, порушує права на інтелектуальну власність інших осіб, а також матеріали дискримінаційного чи расистського характеру.

  4. 4.2.4. Не здійснювати дії, котрі можуть перешкодити нормальному функціонуванню Сайту, у тому числі не втручатись у склад Сайту, свій обліковий запис, облікові записи інших користувачів чи у інформаційно-технічні елементи Сайту.
  5. 4.2.5. Не вводити в оману Користувачів та Адміністрацію Сайту шляхом надання хибної інформації про Товар, послугу чи вакансію в оголошенні чи приховування відповідної інформації.
  6. 4.2.6. Користуватись Сайтом відповідно до цих Умов використання Сайту, а також діючого законодавства України.
 3. 4.3. Права Адміністратора Сайту:
  1. 4.3.1. Отримувати від Користувачів оплату за здійснення платних послуг з просування оголошень на Сайті.
  2. 4.3.2. Здійснювати модерацію оголошень та відгуків про Користувачів та Компанії, а також видаляти переписки у випадку шахрайства, спаму та ін. зі сторони Користувача.
  3. 4.3.3. Розвивати та модифікувати Сайт на свій розсуд.
  4. 4.3.4. Вносити зміни до даних Умов використання Сайту. Користувач вважається проінформованим про зміни в Умовах використання з моменту опублікування їх нової редакції на Сайті за адресою: https://place.ua/uk/agreement.html.
 4. 4.4. Обов’язки Адміністратора Сайту:
  1. 4.4.1. Забезпечити якісне надання послуг з просування оголошень, за які сплачено Користувачем.
  2. 4.4.2. Забезпечити безпечний збір, обробку та зберігання персональних даних Користувачів відповідно до вимог діючого законодавства України та міжнародного законодавства.
  3. 4.4.3. Надавати Користувачам консультації та відповіді на їх запити з питань функціонування Сайту.

5. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

 1. 5.1. Реєструючись на Сайті, а також здійснюючи оплату за платні послуги, Користувач тим самим дає згоду на збір, обробку, зберігання, використання та розповсюдження своїх персональних даних відповідно до Законів України «Про захист персональних даних», «Про захист прав споживачів», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» з метою функціонування Сайту.
 2. 5.2. Відносини сторін цих Умов використання в частині конфіденційності регулюються Політикою конфіденційності, яка розміщена на Сайті і є невід'ємною частиною цих Умов використання.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 1. 6.1. За невиконання чи неналежне виконання Умов використання сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
 2. 6.2. Відповідальність за інформацію, зазначену під час реєстрації, а також в оголошенні, несе Користувач Сайту, який надав таку інформацію.
 3. 6.3. Адміністратор сайту звільняється від відповідальності за часткове або повне невиконання Умов використання, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після їх публікації, які Адміністратор Сайту не міг передбачити або запобігти.
 4. 6.4. До обставин непереборної сили відносяться події, що роблять виконання відповідною стороною Умов використання неможливим: землетруси, повені, інші стихійні лиха, пожежі, ядерні та інші промислові аварії, а також страйки, військові дії, громадські заворушення або акти державних органів, що перешкоджають виконанню Умов використання. Всі інші перешкоди, незалежно від їх природи або характеристик, непереборною силою не вважаються, за винятком тих перешкод, які навмисне будуть визнані сторонами як викликані дією обставин непереборної сили.
 5. 6.5. Всі суперечки, що виникли в рамках виконання Умов використання та інших документів Сайту, вирішуються шляхом переговорів. При неможливості врегулювання спору шляхом переговорів, спір передається на розгляд суду відповідної юрисдикції за місцезнаходженням Адміністратора сайту.

7. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 1. 7.1. Всі компоненти Сайту і Сайт в цілому належать Адміністратору сайту та охороняються законодавством у сфері права інтелектуальної власності. Всі права захищені.
 2. 7.2. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів Сайту можливо тільки в рамках функціоналу Сайту. Ніякі елементи змісту Сайту, а також будь-який контент, розміщений на його сторінках, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням мається на увазі, в тому числі: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі і т.д.

8. ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ

 1. 8.1. Адміністратор сайту має право вносити зміни або доповнення до Умов використання в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення, розмістивши нову редакцію Умов використання на Сайті. Нова редакція Умов використання набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті за адресою https://place.ua/uk/agreement.html.

  Адреса електронної пошти Адміністратора сайту для розгляду звернень Користувачів: support@place.ua.