Мото
Виберіть категорію Мотоцикли
 
Ціна Не важливо
Стан Не важливо
Марка Не важливо
 
Пробіг Не важливо
 
Рік випуску Не важливо
 
Об'єм двигуна Не важливо
Тип мотоцикла Не важливо

Продаж мотоциклів в Україні

27 березня Документы на авто, мото в Украине. Водительские права. Паспорта, свидетельства о рождении Київ

Мотоцикли

1 л. Київ

Автодокументы Украина. техпаспорт на авто, мото в Украине. легализация нерастаможенного и проблемного авто, мото транспорта....

200$

Часто ціни на мотоцикли в салонах досить високі і люди не готові викладати такі суми, тому великим попитом користується дошка безкоштовних оголошень Place.UA в Україні. Саме тут жителі регіону Україна знаходять підходящі пропозиції по мотоциклах, як б/у з пробігом, так і абсолютно нових. Величезний вибір радянських моделей, які популярні через невисокі ціни, а також японських марок типу Yamaha, Kawasaki, які популярні в усьому світі і наша країна не виняток. Ви обов'язково знайдете тут оголошення про продаж саме вашого «байка», ознайомтеся з пропозиціями та зробіть свій вибір.

Також ви можете продати мотоцикл за хорошою ціною. Бувають різні ситуації, наприклад, коли вам необхідні гроші і ви готові позбутися улюбленого «залізного коня», то Place.UA дозволить вам розмістити оголошення з докладним описом, характеристиками і фото з різних ракурсів - все це дозволить знайти покупця в найкоротший термін.