Нерухомість
 
Ціна Не важливо

Нерухомість в Тернопільській області

15 серпня Продам за містом 2 поверховий будинок, 130 кв.м Тернопіль    

Продаж будинків за містом

130 м2 4 кімн.

Сучасний проект котеджу на два поверхи , на дві сім’ї з гаражем. Котедж знаходиться в мальовничому селі Байківці за 2 км до Тернополя....

Тернопіль
1 127 722 грн.
20 червня Оренда приміщення під магазин меблів та декору (тернопіль) Тернопіль    

Оренда магазинів, салонів

20 м2

Оренда приміщень під меблеві магазини у торговому гіпермаркеті “home Express”, який розташований прямо у центрі Тернополя. В Home Express...

Тернопіль
1 грн.

Розміщувати пропозиції оренди, купівлі або продажу нерухомості в газеті не зовсім зручно і вже не так ефективно, тому на зміну друкованому виданню приходить більш сучасний спосіб розміщення інформації - Place.UA - це популярний сайт безкоштовних оголошень, який покликаний істотно спростити ваше життя.

Тернопільська область володіє характерним місцевості фондом комерційної і житлової нерухомості. Логічно, що у власників даних об'єктів може виникнути необхідність продати, купити або обміняти наявне нерухоме майно. Сервіс Place.UA пропонує переглянути категорію оголошень нерухомості всіх типів, адже тут люди продають і купують квартири, приватні будинки, дачі, земельні ділянки, кімнати та багато іншого.

Однією з переваг нашого сайту оголошень є те, що оголошення можна публікувати з фотографіями, що необхідно для первинного ознайомлення з об'єктом нерухомості. Ви можете подивитися фото майбутньої квартири або заміського будинку, щоб мати уявлення про об'єкт і приймати рішення про купівлю або оренду.

Ще одна важлива перевага Place.UA в тому, що тут представлені пропозиції в Тернопільській області, що прискорює процес і допомагає підібрати необхідний об'єкт нерухомості і зв'язатися з продавцем в лічені хвилини. Аналогічним чином тут так само просто продати свою нерухомість. На Place.UA зібрані пропозиції обміну, оренди, продажу або купівлі нерухомості всіх типів від компаній і приватних осіб.