Робота
 
Зарплата Не важливо
Тип роботи Не важливо
Тип зайнятості Не важливо

Робота в Краматорську

11 червня Требуются сотрудники в сеть торговых точек Big Burger Краматорськ

Інша ресторанна робота

Заработная плата от 5000 грн. Гибкий график.

Краматорськ
5 000 грн.
13 вересня
2018
Работа огнеупорщиком на заводе в г. Краков, Польша Краматорськ

Інша робота за кордоном

Наша компания "optimus Work" занимается официальным трудоустройством в Польше и странах Ес. мы поможем Вам найти перспективную работу...

Краматорськ
1 грн.

На сайті Place.UA, в розділі «Робота в Краматорську» представлена величезна кількість цікавих, високооплачуваних, популярних і рідкісних вакансій. Роботодавці давно користуються сайтом Place.UA для пошуку і підбору персоналу. Якщо ви не отримуєте задоволення від роботи, не відчуваєте фінансової незалежності і шукайте нову перспективну роботу, наш сайт допоможе це виправити. Знайдеться робота на будь-який вік, досвід, і вимоги. Варто вибрати потрібну категорію, вказати бажану заробітну плату, тип роботи й зайнятості і ви можете ознайомитися з усіма пропозиціями по вашому запиту.

Опублікуйте ваше оголошення на сайті Place.UA, якщо ви роботодавець, і вже незабаром у вас з'явиться відповідальний і працьовитий співробітник. Ознайомтеся в розділі Допомога з темою: Як скласти привабливе оголошення і отримуйте в кілька разів більше переглядів та відгуків вашого оголошення.

Ми працюємо для того, щоб ви отримали бажану і улюблену роботу і знайшли досвідчених і цінних співробітників.