Купити Ріпаковий стіл

доставка з м. Харків | Додано: 20 березня 2019, номер: 326027
  Технічні особливості рапсового столу:
  в бічних делителях рапсового столу ходить один ніж, а другий стаціонарно працює як противорізу, за рахунок цього прибрані шатунні групи з боковин пристосування, що полегшує його і прибирає зайву вібрацію.
  знімні універсальні посадочні місця на пристосування для збирання ріпаку, дозволяють агрегатувати під жатки одного розміру, одне і теж пристосування.
  відмінні якості моделі від аналогів:
  пристосування для ріпаку, розроблене нашою компанією, має ряд нововведень, в результаті яких була знижена вібрація обладнання, устаткування стало простішим в експлуатації, при ремонтних роботах. Також нововведення дозволили підвищити експлуатаційний термін обладнання;
  бічні подільники мають два активних ножа, які оснащені ріжучими сегментами. Нова розробка приводу подільника, дозволяє звести до мінімуму вібрацію при робочому процесі;
  завдяки своїй універсальності, ріпаковий стіл може функціонувати як з вітчизняною технікою, так і з комбайнами імпортного виробництва;
  в результаті нових розробок і використання на активних делителях спеціальних роздвоєних сегментів, вдалося в кілька разів зменшити хід ножа.
  ріпаковий стіл складається з рами, з лівого і правого боковиною, на якій встановлені МПН, горизонтальний і вертикальні рухомі і нерухомий ножі. Права боковина виконана знімною з рухомим і нерухомим вертикальними ножами. На боковинах кріпляться адаптери, що імітують контур боковини жатки, і швидкоз'ємні тяги, що стягують жатку комбайна з пристосуванням. Як шатунів застосовані тяги з кульовими шарнірами.
  навішені на жатку пристосування ПЗМ дозволяє знизити втрати при збиранні ріпаку до 30% в порівнянні з традиційною прибиранням за допомогою прямоточною жатки комбайна.
  технічна характеристика:
  ширина захоплення пристосування для збирання ріпаку становить від 4 до 9.1 метра;
  робоча швидкість нової моделі при збиранні може досягати до 10 км / год;
  ширина платформи - 70 см;
  вага рапсового столу від 400 до 700 кг.
  Зв'яжіться з автором оголошення
  Анатолий
  8 000 грн.
  Анатолий
  приватна особа
  на сайті з 13 липня 2017
  Всі оголошення автора
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  68 переглядів оголошення
  1 з них сьогодні
  Подивитися статистику