Корткая шуба норка и кожа

доставка з м. Харків | Додано: 25 вересня 2016, номер: 171668
  • Стан: Новий 
  • Розмір: 52 
Норковая шуба это не просто верхняя одежда. Этот предмет гардероба дарит девушкам чувство неповторимости и изысканности. И конечно же одной шубки не достаточно. Хочется иметь разные норковые шубки на все случаи жизни. Например когда еще не ударили морозы можно радовать себя короткой шубкой автоледи с коротким рукавом. Достаточно тепло и комфортно для осени в наших широтах. Норковая шуба на первом фото - это как раз такой вариант. Легкая норковая поперечка с кожаными вставками.
Также приглашаем посетить наш шоу-рум в городе Харьков, ул. Шевченко 142 каждое воскресенье с 11.00 до 18.00. Ознакомится с нашим ассортиментом также можно и в другой день недели по предварительной записи.
Отправка посылок во все города Украины Новой Почтой наложенным платежом.
Наличие моделей и цены уточняйте на нашем сайте www.norkovajashuba.com или по указанному телефону (viber, WhatsApp, Telegram)
Норкова шуба це не просто верхній одяг. Цей предмет гардероба дарує дівчатам почуття неповторності та вишуканості. І звичайно ж однієї шубки мало. Хочеться мати різні норкові шубки на всі випадки життя. Наприклад коли ще не вдарили морози можна радувати себе короткою шубкою автоледі з коротким рукавом. Досить тепло і комфортно для осені в наших широтах. Норкова шуба на першому фото - це як раз такий варіант. Легка норкова поперечка з шкіряними вставками.
Будь ласка, наявність моделей уточнюйте на офіційному сайті www.norkovajashuba.com магазину або за вказаним телефоном (viber, WhatsApp, Telegram).
Відправка товару на примірку Новою Поштою післяплатою.
Харків ян та гостей міста запрошуємо до нашого шоу-рум , години роботи : з 11.00 до 18.00 за адресою вул. Шевченка 142 або в будь-який інший день за попереднім записом.
Зв'яжіться з автором оголошення
FUR STAR
7 800 грн.
FUR STAR
на сайті з 26 лютого 2015
Всі оголошення автора
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
378 переглядів оголошення
1 з них сьогодні
Подивитися статистику