Фирменный норковый полушубок

доставка з м. Харків | Додано: 3 листопада 2016, номер: 181790
  • Стан: Новий 
  • Розмір: 42 
Норковая шуба сейчас как и много лет назад является одним из самых надежных средств согреться холодной зимой. Как бы не развивались технологии, но лучше натурально меха ничто не согреет. А еще норковая шуба - это очень очень красиво! Именно поэтому современные женщины мечтают купить норковую шубу (даже если в гардеробе уже есть шубка - ведь много шуб не бывает).
А купить фирменный норковый полушубок по очень выгодной цене - вдвойне приятно. Например на фото представлен полушубок с капюшоном из натуральной канадской норки. Универсальная модель прямого покроя под пояс подходит на все случаи жизни. Размер полушубка S, XS. Данную шубку можно заказать на примерку в любой город Украины Новой Почтой наложенным платежом. В Харькове работает шоу рум, где можно посмотреть все шубки в наличии (график работы гибкий - уточняйте у консультантов).
Также всю актуальную информацию можно узнать на официальном сайте магазина//www.norkovajashuba.com
Норкова шуба зараз як і багато років тому є одним з найбільш надійних засобів зігрітися холодною зимою. Хоч як би розвивалися технології, але краще за натуральне хутро ніщо не зігріє. А ще норкова шуба - це дуже дуже красиво! Саме тому сучасні жінки мріють купити норкову шубу (навіть якщо в гардеробі вже є шубка - адже багато шуб не буває).
А купити фірмовий норковий кожушок за дуже вигідною ціною - вдвічі приємніше. Наприклад на фото представлений кожушок з капюшоном з натуральної канадської норки. Універсальна модель прямого крою під пояс підходить на всі випадки життя. Розмір кожушка S, XS. Дану шубку можна замовити на примірку в будь-яке місто України Новою Поштою післяплатою. У Харкові працює шоу рум, де можна подивитися всі шубки в наявності (графік роботи гнучкий - уточнюйте у консультантів).
Також всю актуальну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті магазина www.norkovajashuba.com
Зв'яжіться з автором оголошення
FUR STAR
18 200 грн.
FUR STAR
офлайн
на сайті з 26 лютого 2015
Всі оголошення автора
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
231 перегляд оголошення
1 з них сьогодні
Подивитися статистику