Про нас

Якщо ви хочете щось придбати чи продати, не залучаючи до цієї справи посередників, яким потрібно обов'язково заплатити за якісь послуги, робіть це на Place.UA. Ми – це безкоштовна дошка оголошень, на якій можна придбати або виставити на продаж будь-які товари, будучи впевненим, що вони знайдуть свого покупця.

Наша основна особливість полягає в тому, що ми не віддаємо перевагу тільки продавцям або покупцям, а намагаємося створювати однаково комфортні умови для всіх. У цьому криється відмінність Place.UA від переважної більшості інших дошок оголошень, де потрібно або платити за розміщення своєї пропозиції, або користуватися обмеженим функціоналом.

Ми надаємо всім користувачам рівні умови продажу і купівлі товарів. Продавцям у нас комфортно тому, що ми не нав'язуємо свої платні послуги і не робимо їх обов'язковими. Якщо вам потрібно щось продати, просто складіть хорошу, докладну, забезпечену фотографіями пропозицію, і можете бути впевнені – її побачать тисячі людей, серед яких обов'язково знайдеться ваш покупець. Платні послуги є і у нас, але їх ви можете замовляти не для розміщення оголошення, а для того, щоб виділити його серед інших, і зробити це ви можете в будь-який зручний для вас момент.

Якщо ви покупець, вас обов'язково порадує велика кількість і різноманітність оголошень. Ми постаралися зробити сайт Place.UA максимально простим і зрозумілим, завдяки чому час між першим відвідуванням і покупкою необхідного товару буде для вас мінімальним. На сайті реалізована комфортна система пошуку, всі оголошення розділені за категоріями і підкатегоріями, тому тут ви маєте можливість дивитися тільки ті товари, які шукаєте, не переглядаючи заодно цілу купу непотрібної інформації.

У кожного з нас є хороші і корисні, але на даний момент непотрібні речі. Також усім нам практично завжди потрібне придбання чого-небудь. Place.UA – це проект, який об'єднує продавців і покупців, дозволяє їм швидко і зручно знаходити один одного і проводити взаємовигідні торговельні операції. Приєднуйтесь до нас і купуйте потрібні речі зручно і безпечно!

Інші питання з цього розділу