Як скласти привабливе оголошення?

Щоб швидко продати свій товар або послугу недостатньо просто зареєструватися на Place.UA і додати своє оголошення, адже потрібно зробити так, щоб його помітили потенційні покупці. Для цього оголошення повинно бути привабливим в очах покупця. Як цього добитися?


Для початку придумайте заголовок — ємний, красивий, що відображає суть вашої пропозиції. На ньому око читача зупиниться в першу чергу. Далі напишіть текст оголошення. Він не повинен бути надто великим — краще зробити його лаконічним, але при цьому важливо якомога більш повно описати свою пропозицію і обов'язково розповісти про його переваги. Пишіть грамотно, без помилок — багатьох насторожують безграмотні продавці.

І обов'язково фото. Згідно з нашою статистикою привабливість оголошення з фотографіями в 3-5 разів вище, ніж просто тексту. Намагайтеся додавати не менше 5-8 фото хорошої якості. Якщо є можливість — додайте і відео, яке наочно покаже покупцеві ваш товар.

Загалом, оголошення повинне бути ємним, грамотним, що не залишає купи запитань і забезпеченим фотографіями. Тоді воно гарантовано виділиться із загальної маси. Ну і не забувайте про платні послуги підвищення інтересу до оголошень, доступних на Place.UA, адже витративши гривню, ви швидше заробите набагато більшу суму.