Дитячий одяг
Виберіть категорію Одяг для новонароджених Виберіть категорію Всі
 
Ціна Не важливо
Стан Не важливо
 
Розмір Не важливо

Продаж одягу для новонароджених в Дніпропетровській області

20 травня Зимний комбинезончик S.oliver доставка з м. Київ    

Боді, комбінезони, повзунки

Очень тепленький комбинезончик бренда S.oliver. Новенький, симпатичненький, синего цвета. Чина, оригинал. моделька с капишоном,...

доставка з м. Київ
150 грн. Торг можливий

Одяг для новонароджених в Дніпропетровській області - це величезна різноманітність пропозицій, серед яких ви знайдете бодіки, комбінезони, конверти, мініатюрні шапочки, крихітні кофтинки, штанці лялькового розміру і багато іншого. Вибирайте в потрібному ціновому діапазоні, звертайте увагу на стан. Тут можна знайти навіть абсолютно новий одяг для малюка, а можна підібрати вже використаний, але в ідеальному стані. Також тут можна купити памперси, пелюшки, царапки, соски, і навіть каталки. Ціни досить лояльні, покупка дитячого одягу на Place.UA в рази вигідніша, ніж у магазині, адже продавці не платять за оренду приміщення, заробітну плату продавцям.

Ви й самі можете опинитися в ролі продавця, якщо вам потрібні гроші і ви, наприклад, захочете продати дитячий одяг будь-то шапочка або кофтинка. Або ж якщо ваша дитина вже виросла, а вам не хочеться викидати абсолютно цілу і функціональну каталку для малюка. Розміщуйте оголошення і клієнти зв'яжуться з вами за вказаними контактними даними.