Оригинальная норковая шуба френч

доставка з м. Дніпро (Дніпропетровськ) | Додано: 8 листопада 2016, номер: 182790
  • Стан: Новий 
  • Розмір: 42 
Норковая шуба поперечка из новой коллекции. Шуба выполнена из канадской норки песочного цвета. Технология пошива - поперечный клад меха и по диагонали в верхней части шубы. Визуально шубка создает силуэт "песочные часы". Также в шубе отстегиваются рукава и низ изделия - модель три в одном - шуба, полушубок и безрукавка. Размер M.
Все шубки можно заказать на примерку Новой Почтой наложенным платежом в любой город Украины. Также посмотреть все шубки в наличии можно в Харькове в шоу рум - график работы гибкий. Вся подробная информация на сайте//www.norkovajashuba.com. Помощь консультантов по указанному в профиле телефону - viber, whatsapp, telegram.
Норкова шуба поперечка з нової колекції. Шуба виконана з канадської норки пісочного кольору. Технологія пошиття - поперечний уклад хутра та по діагоналі у верхній частині шуби. Візуально шубка створює сiлует "пісочний годинник". Також в шубі відстібаються рукави і низ виробу - модель три в одному - шуба, кожушок і безрукавка. Розмір M.
Всi шубки можна замовити на примірку Новою Поштою післяплатою в будь-яке місто України. Також подивитися всі шубки в наявності можна в Харкові в шоу рум - графік роботи гнучкий. Вся детальна інформація на сайті//www.norkovajashuba.com. Допомога консультантів за вказаним в профілі телефоном - viber, whatsapp, telegram.
Зв'яжіться з автором оголошення
FUR STAR
19 500 грн.
FUR STAR
офлайн
на сайті з 26 лютого 2015
Всі оголошення автора
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
397 переглядів оголошення
1 з них сьогодні
Подивитися статистику