Обладнання перукарень та салонів краси в Кримі

14 липня Ножницы филировочные + парикмахерские Распродажа доставка з м. Київ    

Обладнання перукарень, салонів краси

Ножницы производство Германия цена за комплект из 2 ножниц 250 грн. фирменные заводская заточка регулировочные винты для регулировки...

доставка з м. Київ
250 грн.
12 липня Простыни одноразовые нестерильные доставка з м. Одеса

Обладнання перукарень, салонів краси

Простыни одноразовые нестерильные из нетканого материала, размер 210*160 см, 10 шт в уп, голубого цвета.

доставка з м. Одеса
10 грн.
12 липня Простыни одноразовые стерильные доставка з м. Одеса

Обладнання перукарень, салонів краси

Простыни одноразовые стерильные из нетканого материала, размер 210*160 см, голубого цвета.

доставка з м. Одеса
15 грн.
6 жовтня
2018
Все для парикмахерских и салонов красоты, вы можете купить в интернет магазине Beauty Space. доставка з м. Дніпро (Дніпропетровськ)

Обладнання перукарень, салонів краси

Все для парикмахерских и салонов красоты, вы можете купить в интернет магазине Beauty Space. мы предлагаем продукцию для мастеров...

доставка з м. Дніпро (Дніпропетровськ)
10 грн.

Оголошення про обладнання для перукарень, салонів краси від власників, ніяких посередників і додаткових комісій. Якщо ви зацікавлені, заходьте в рубрику «обладнання перукарень в Кримі» та обирайте оголошення, які привернули вашу увагу, адже тут величезний вибір приладів і аксесуарів для салонів краси. Тут ви можете купити апарати для манікюру, перукарське приладдя та багато іншого. Оскільки для купівлі обладнання перукарень та салонів краси необхідні великі фінансові вливання, наш сайт це можливість заощадити і купити товари високої якості.

Для всіх, хто бажає продати або купити устаткування, яке призначене для перукарень та салонів краси, чудова новина - розміщуйте оголошення всього за кілька хвилин і переглядайте всі пропозиції в зручному каталозі на сайті Place.UA.