Українська версія Place.UA тепер доступна за замовчуванням

Українська версія Place.UA доступна за замовчуванням

Українська версія Place.UA доступна за замовчуванням

Place.UA – місце оголошень, де будь-хто може продати або купити ту чи іншу річ. Портал має простий і зрозумілий інтерфейс, через що й користується популярністю серед відвідувачів. До останнього часу користувач, коли заходив на наш сайт, відразу потрапляв на російську версію головної сторінки. Проте нещодавно ми внесли серйозні зміни в роботу сайту й зараз кожному новому відвідувачу за замовчуванням доступна його українська версія.

Так, ми на 100% підтримуємо ідею того, що будь-який український інтернет-ресурс має говорити українською. Чи означає це, що користувачі тепер позбавлені можливості отримувати інформацію російською мовою? Ні, ми спростовуємо таке твердження. Російська версія доступна за посиланням place.ua/ru/ і по функціональності нічим не відрізняється від української, яка встановлена за замовчуванням. Відвідувач може змінити мову порталу на ту, що більш зручна для сприйняття – для цього треба лише вибрати потрібну мову внизу сторінки сайту.

Ми давно розглядали перехід на україномовний інтерфейс. Останнім імпульсом, що остаточно підштовхнув до внесення змін у роботу дошки безкоштовних оголошень, стало прийняття Верховною Радою 25 квітня 2019 року закону про функціонування української мови як державної. З моменту набрання ним чинності Place.UA, як й іншим українським сайтам, доведеться перебудовуватися, попри те, що це може спричинити невдоволення деяких користувачів, адже будь-які зміни зазвичай сприймаються негативно.

Прагнення залишити все «як було, але зробити так, щоб стало краще жити» суперечить концепції сучасного європейського суспільства. Тому ми щиро віримо, що поступ у майбутнє можливий через подолання консервативного теперішнього, попри можливі ризики. Ми чудово розуміємо, що без цього немає і не буде розвитку.

Назад в блог