Умови використання

Перед тим, як публікувати оголошення вам необхідно вибрати розділ і підрозділ, в якому воно буде розміщено. Постарайтеся зробити це максимально точно, інакше ваше оголошення буде дуже складно знайти потенційному покупцеві і пошуковій системі, а можливо, що воно може бути і зовсім видалено з сайту.

На Place.UA представлені наступні розділи:

 • Нерухомість
 • Транспорт 
 • Дитячий світ
 • Електроніка 
 • Тварини 
 • Послуги 
 • Мода і стиль
 • Дім і сад
 • Бізнес 
 • Робота
 • Хобі, відпочинок і спорт
 • Знайомства

Кожен розділ є досить обширною категорією, тому, щоб було легко шукати потрібне оголошення, у кожного розділу є кілька підрозділів. Розміщуючи оголошення потрібно точно вибрати не тільки розділ для нього, а й підрозділ. Невідповідність оголошення розділу (наприклад, розміщення в розділі про тварин оголошення про продаж квартири) призведе до видалення оголошення або необхідності його редагування.

Свої правила є в кожної складової оголошення. При складанні заголовку докладайте зусиль, щоб він був коротким і інформативним. У заголовку не повинно бути заголовних букв, контактів, ціни і небуквених символів, а також заборонена неповна інформація типу Куплю або продам, і список повторюваних фраз. Відповідати заголовку і товару повинен і Текст оголошення. Перші його рядки краще зробити привабливими, оскільки вони будуть першими кидатися в очі. В тексті оголошення заборонено написання англійськими літерами російських слів, а також заборонено створювати оголошення, які повторюються за змістом. Не можна використовувати в описі посилання на сторінки сайту. Будь-які оголошення з посиланнями будуть вважатися підозрілими. Також не дозволяється використовувати посилання і в заголовку. В іншому випадку таке оголошення буде вважатися підозрілим і буде видалено.

Для розділів, в яких передбачена ціна, її обов'язково необхідно вказувати, якщо ви продаєте за договірною ціною, то відзначте галочкою «Договірна» або «Торг можливий». Вказувати умовні ціни, наприклад, 1 коп. - Заборонено. Приватні особи, що продають власні предмети повинні вибрати критерій «Власник», а представники компаній, агентств, приватні підприємці - параметр «Посередник». При продажу товару треба обов'язково вказати, чи є він новим або б / у. Якщо ви хочете купити який-небудь товар, то знайти його можна ввівши ключові слова в рядок пошуку, або відшукавши товар в розділах і підрозділах.

Не забувайте додавати фото до оголошення. Якісна фотографія обов'язково зацікавить клієнта у вашому товарі, головне, щоб вона відповідала тексту оголошення і заголовку. Фото слід робити самостійно, хорошої якості і на ньому не повинно бути нічого зайвого, крім пропонованого предмета, а також не повинно бути телефонів, адрес або посилань на інші сайти.

В оголошенні вказуйте область і місто, в яких ви перебуваєте. Заборонено розміщувати схожі оголошення в одному або декількох містах, крім розділу «Бізнес та послуги». Пам'ятайте і про іншу контактну інформацію - телефон, скайп, icq, електронну поштову скриньку. Чим більше контактів ви вкажите, тим зручніше зацікавленій людині буде з вами зв'язатися. Для вказівки контактів є відповідні поля, вказувати їх у будь-яких інших місцях заборонено.

Для входу в свій обліковий запис Place.UA вкажіть свою електронну адресу, на яку ви її створювали (ваша електронна поштова скринька одночасно є логіном для входу) і пароль. Один користувач може створити один обліковий запис на Place.UA. Дублювання облікових записів, також як і дублювання оголошень заборонено.

Правила користування проектом не підлягають обговоренню. Їх порушення може стати причиною видалення оголошення адміністратором або проханням відредагувати оголошення. При видаленні або необхідності редагування вам буде надіслано автоматичний лист сервісу із зазначенням причини даного рішення. За адміністрацією сайту Place.UA залишається право змінювати або доповнювати поточні правила в будь-який момент без пояснення причин.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Пропоновані товари та послуги надаються не на замовлення особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що надає послуги, і самостійно приймаємо рішення про ціни і пропозиції. Підприємства, що експлуатують систему WebMoney Transfer, не отримують комісійних винагород або інших винагород за участь у наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність.

Атестація, вироблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку і засвідчує особистість. Вона здійснюється за нашим бажанням і не означає, що ми якимось чином пов'язані з продажами операторів системи WebMoney.